929715-10-05-I 3M
  • More about 929715-10-05-I 3M
    929715-10-05-I 3M
    929715-10-05-I is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929715-10-05-I is described as CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"