929984-01-18-RK 3M
  • More about 929984-01-18-RK 3M
    929984-01-18-RK 3M
    929984-01-18-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 929984-01-18-RK is described as CONN SOCKET 18POS STR .100" TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE