981515-027-19.7-C-1-19-1 3M
  • More about 981515-027-19.7-C-1-19-1 3M
    981515-027-19.7-C-1-19-1 3M
    981515-027-19.7-C-1-19-1 is manufactured by 3M and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. 981515-027-19.7-C-1-19-1 is described as CABLE 2COAX 26AWG 19POS 19.7". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM