981515-027-19.7-C-1-22-1 3M
  • More about 981515-027-19.7-C-1-22-1 3M
    981515-027-19.7-C-1-22-1 3M
    981515-027-19.7-C-1-22-1 is manufactured by 3M and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. 981515-027-19.7-C-1-22-1 is described as CABLE 2COAX 26AWG 22POS 19.7". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN