981717-058-19.7-C-1-22-1 3M
  • More about 981717-058-19.7-C-1-22-1 3M
    981717-058-19.7-C-1-22-1 3M
    981717-058-19.7-C-1-22-1 is manufactured by 3M and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. 981717-058-19.7-C-1-22-1 is described as CABLE 2TWIN AXL 26AWG 22PS 19.7". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT