981717-058-19.7-C-1-25-1 3M
  • More about 981717-058-19.7-C-1-25-1 3M
    981717-058-19.7-C-1-25-1 3M
    981717-058-19.7-C-1-25-1 is manufactured by 3M and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. 981717-058-19.7-C-1-25-1 is described as CABLE 2TWIN AXL 26AWG 25PS 19.7". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"