981717-058-39.4-C-1-19-1 3M
  • More about 981717-058-39.4-C-1-19-1 3M
    981717-058-39.4-C-1-19-1 3M
    981717-058-39.4-C-1-19-1 is manufactured by 3M and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. 981717-058-39.4-C-1-19-1 is described as CABLE 2TWIN AXL 26AWG 19PS 39.4". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE