HDC-H060-41P1-TG30 3M
  • Part Number: HDC-H060-41P1-TG30
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 60POS 4ROW VERT G
  • Category: Backplane Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED