MP2-PS300-51S1-KR 3M
  • Part Number: MP2-PS300-51S1-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN HEADER 300POS 5ROW GOLD
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"