MP2-S240-51S1-C-KR 3M
  • Part Number: MP2-S240-51S1-C-KR
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET 240POS 5ROW R/A GOLD
  • Category: Backplane Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM