P50L-020P-A-DA 3M
  • Available: 261
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about P50L-020P-A-DA 3M
    P50L-020P-A-DA 3M
    P50L-020P-A-DA is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. P50L-020P-A-DA is described as CONN PLUG 20POS STR .050" GOL. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edge Type Board Rectangular Connector Arrays from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Edge Type Board Rectangular Connector Arrays
    Board Connectors
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"