PK5-120S-CLT-2-GGF 3M
  • More about PK5-120S-CLT-2-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-2-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-2-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-120S-CLT-2-GGF is described as CONN SOCKET 120POS .5MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM