PK5-120S-CLT-3-GGF 3M
  • More about PK5-120S-CLT-3-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-3-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-3-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-120S-CLT-3-GGF is described as CONN SOCKET 120POS .5MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG