PK5-120S-CLT-4-GGF 3M
  • More about PK5-120S-CLT-4-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-4-GGF 3M
    PK5-120S-CLT-4-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-120S-CLT-4-GGF is described as CONN SOCKET 120POS .5MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"