PK5-160P-CLT-2-GGF 3M
  • More about PK5-160P-CLT-2-GGF 3M
    PK5-160P-CLT-2-GGF 3M
    PK5-160P-CLT-2-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-160P-CLT-2-GGF is described as CONN PLUG 160POS .5MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Edge Type Board Rectangular Connector Arrays from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Edge Type Board Rectangular Connector Arrays
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM