PK5-160P-CLT-4-GGF 3M
  • More about PK5-160P-CLT-4-GGF 3M
    PK5-160P-CLT-4-GGF 3M
    PK5-160P-CLT-4-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-160P-CLT-4-GGF is described as CONN PLUG 160POS .5MM VERT SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"