PK5-160S-T-4-GGF 3M
  • More about PK5-160S-T-4-GGF 3M
    PK5-160S-T-4-GGF 3M
    PK5-160S-T-4-GGF is manufactured by 3M and is categorized in the Edge Type Board Rectangular Connector Arrays category. PK5-160S-T-4-GGF is described as CONN SOCKET 160POS .5MM STR SMD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS