R M1 M1-R6R6-014-362-1.91-44-P1 3M
  • Part Number: R M1 M1-R6R6-014-362-1.91-44-P1
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 14POS MDR ASSY 2M W/THUMBSCREWS
  • Category: D-Sub Cables
  • Status:
  • More about R M1 M1-R6R6-014-362-1.91-44-P1 3M
    R M1 M1-R6R6-014-362-1.91-44-P1 is manufactured by 3M and is categorized in the D-Sub Cables category. R M1 M1-R6R6-014-362-1.91-44-P1 is described as 14POS MDR ASSY 2M W/THUMBSCREWS. Perfect Parts is a supplier of D-Shaped Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> D-Sub Cables from all manufacturers
    ---> D-Shaped Connectors by sub category
  • More About  D-Sub Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"