SBR-ST-29-P-ML 3M
  • Part Number: SBR-ST-29-P-ML
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CONN SOCKET SAS 29POS VERT
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about SBR-ST-29-P-ML 3M
    SBR-ST-29-P-ML 3M
    SBR-ST-29-P-ML is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Connectors category. SBR-ST-29-P-ML is described as CONN SOCKET SAS 29POS VERT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM