B7-30-10-85 ABB
  • Part Number: B7-30-10-85
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P N/O, 380VAC, 9.6A, Mini, Includes 1NO Aux Contact Open, AC1=16A
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about B7-30-10-85 ABB
    B7-30-10-85 ABB
    B7-30-10-85 is manufactured by ABB and is categorized in the Mini Contactor Relays category. B7-30-10-85 is described as Product Description: Contactor, 3-P N/O, 380VAC, 9.6A, Mini, Includes 1NO Aux Contact Open, AC1=16A . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Mini Contactor Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Mini Contactor Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN