G2M3SS4-60B02 ABB
  • Part Number: G2M3SS4-60B02
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 30MM 3POS SS, MAIN
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS4-60B02 ABB
    G2M3SS4-60B02 ABB
    G2M3SS4-60B02 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS4-60B02 is described as Product Description: 30MM 3POS SS,MAIN . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE