T3S225DW ABB
  • Part Number: T3S225DW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: MOLDED CASE SWITCH, 3-P, 225A LESS LUGS T-MAX
  • Category: Circuit Breakers & Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH