T4H250DW ABB
  • Part Number: T4H250DW
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Molded Case Switch, 3-P, 250A/600V, 65KAIC@480VAC, 3000A Mag Trip, Less Terminal Lugs, T4H-D
  • Category: Circuit Breakers & Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM