ACO-25.000MHZ-ECS ABRACON
  • Part Number: ACO-25.000MHZ-ECS
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL DIP
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ACO-25.000MHZ-ECS ABRACON
    ACO-25.000MHZ-ECS ABRACON
    ACO-25.000MHZ-ECS is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ACO-25.000MHZ-ECS is described as OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL DIP. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM