ASDMB-32.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-32.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-32.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-32.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-32.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-32.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W