ASDMB-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-7.3728MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMB-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-7.3728MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-7.3728MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V