ASDMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-75.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,691
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-75.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-75.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP