ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM