ASDMPC-133.333MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-133.333MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-133.333MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-133.333MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-133.333MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT