ASDMPC-150.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-150.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-150.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-150.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-150.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM