ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"