ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-19.440MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE