ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-54.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK