ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-70.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM