ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"