ASEMB-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-14.7456MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,207
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-14.7456MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-14.7456MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-14.7456MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG