ASEMB-3.6864MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-3.6864MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,275
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-3.6864MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-3.6864MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-3.6864MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-3.6864MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V