ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-33.3330MHZ-ER-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-33.3330MHZ-ER-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-33.3330MHZ-ER-T is described as OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"