ASFL1-44.000MHZ-ER-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-44.000MHZ-ER-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 44.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFL1-44.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-44.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-44.000MHZ-ER-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-44.000MHZ-ER-T is described as OSC XO 44.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"