ASGTX-P-125.000MHZ-1 ABRACON
  • Part Number: ASGTX-P-125.000MHZ-1
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VXTCXO 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASGTX-P-125.000MHZ-1 ABRACON
    ASGTX-P-125.000MHZ-1 ABRACON
    ASGTX-P-125.000MHZ-1 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASGTX-P-125.000MHZ-1 is described as OSC VXTCXO 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE