AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
  • Part Number: AST3TQ-26.000MHZ-1
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
    AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
    AST3TQ-26.000MHZ-1 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AST3TQ-26.000MHZ-1 is described as OSC TCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE