ASTMHTA-100.000MHZ-XK-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-100.000MHZ-XK-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-100.000MHZ-XK-E-T3 ABRACON
    ASTMHTA-100.000MHZ-XK-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-100.000MHZ-XK-E-T3 is described as OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK