ASTMHTA-14.7456MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-14.7456MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-14.7456MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTA-14.7456MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-14.7456MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"