ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 16MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 16MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE