ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED