ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-25.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V