ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR MEMS 25MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E is described as OSCILLATOR MEMS 25MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A