ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-27.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH