ASTMHTD-106.250MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-106.250MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 106.25MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-106.250MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTD-106.250MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-106.250MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 106.25MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED