ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR MEMS 24MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-24.000MHZ-ZJ-E is described as OSCILLATOR MEMS 24MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"